Srpen 2013

Kdybych byla bezdomovcem

29. srpna 2013 v 20:42 | UkDreamer |  Téma týdne
Když jsem uviděla tohle téma týdne první věc, co mě napadla byla reality show vyvolení. Zrovna dneska jsem přemýšlela, že kdybych byla bezdomovec asi bych se tam přihlásila. Nechci nijak urážet lidi, co se tam přihlásili, ale kdo by se chtěl nechat zavřít do vily s úplně neznámýma lidma? Jsem introvert, já bych se hrozně bála, že mě kolektiv nepříjme a že tam budu odstrčená. A navíc kompletně bez soukromí. Upřímně, snad bych se bála i sprchovat. Docela obdivuju ty co se tam přihlásili a užívají si to tam. :)

Abych nepsala jen o reality show....:)

Můj názor na bezdomovce. Mám je litovat? Nebo jim nadávat, že si za to můžou samy? Mám jim hodit dvacku do klobouku, když je vidím válet se na zemi s otevřenýma dlaněma? Nechápu bezdomovce. Jsem z toho zmatená. Jsou všichni stejní? Je to jejich rozhodnutí nebo je k tomu dohnaly okolnosti?
Kdybych se já rozhodla jít na ulici, tak bych musela být hodně zoufalá, v depresi, neměla bych se na koho obrátit...Kdybych neměla naprosto nic, žádnou radost ze života a nevěděla bych co dál. Třeba bych našla v bezdomovecké komunitě kamarády a nový smysl života. Kdo ví, jak to funguje mezi bezdomovci.
Kdyby mě z domu vyhnaly například finanční problémy tak bych si to hrozně vyčítala, že jsem nebyla chytřejší a všechno jsem utratila.

Nevím, co bych dělala, kdybych byla bezdmovec. Dal by mi někdo práci? Byla bych schopná se sama postavit na nohy?

Nemyslím, že bych měla bezdomovce soudit a házet do jednoho pytle. Kdo ví, jak budeme žít za několik let my.


Ringer

20. srpna 2013 v 20:51 | UkDreamer |  Dremer
Po The Vampire diares, Pretty Little liars a The Lying game jsem začala sledovat nový seriál. Ringer se Sarah Michelle Gellar. Je to skvělý seriál. Dvojčata se kvůli něčemu pohádaly (v seriálu zatím nejsem tak daleko abych věděla kvůli čemu to bylo) a po dlouhé době se potkají a jdou spolu na loď, jenže Siobhan /šivan/ (bohaté a dobře provdané dvojče) spáchá sebevraždu a Bridget (byla svědkem vraždy a je důležitá pro usvědčení vraha a k tomu vyléčené alkoholička, hledá jí policie a vrah, kterého má usvědčit) se chytne příležitosti a předstírá že je Siobhan. Všichni jí to věří, její manžel, milenec, nevlastní dcera, nejlepší kamarádka....Prostě všichni. Jenomže všechno nejde podle plánu a Bridget zjistí, že Siobhan nemá tak dokonalý život, jak se zdálo.
Jsem zatím u šestého dílu a zatím nemám, co vytknout. Snad občas jen trochu zmatený děj, ale dá se to snést. Jen je mi líto, že seríál končí otevřeným dějem a žádné další díly se kvůli nízké sledovanosti v Americe nenatočí, přitom seriál měl veliký úspěch v ostatních zemích. Televizní stanice bohužel kouká jen na americkou sledovanost. :/ Škoda.

Uk Flag Nails

20. srpna 2013 v 3:48 | AnnaS |  Fashion
Britská vlajka už je skoro na všem a všude...Trička, legíny, batohy, kabelky...Teď už dokonce i nehty.
Už jste někdo vyzkoušel? :) Já jsme se jednou pokusila o ty poslední...:)

První česká parodie na Stmívání

19. srpna 2013 v 20:02 | AnnaS |  World around US
Dneska jsem shlédla první českou parodii na Stmívání, natočily jí dvě nejlepší kamarádky a Edwarda tam hraje mooc hezký kluk (už jen kvůli tomu se na to musíte podívat!!) :)GalaxyNails No.1

19. srpna 2013 v 19:35 | AnnaS |  Fashion
Návod jak si udělat galaxy nehty... :) Zkoušel jste někdo? Nebo plánujete vyzkoušet? :)

Chci OMBRE!!

15. srpna 2013 v 22:01 Dremer
Moc se mi líbí tenhle styl vlasů!! Už jsem se o to pokusila před létem, dokonce jsem si i koupila barvu tu speciální na ombre od Loreal....Ale já jsem prostě nešika a moc se to nepovedlo a mám docela zničený vlasy :/ Máte nějaké zkušenosti s odbarvováním? Nebo nemáte nějakou babskou rady na nějakou rgenerační masku? :) Všechny nápady jsou vítány!!

Galaxy t-shirt

15. srpna 2013 v 19:15 | Dreamer |  Fashion
Strašně se mi líbí tohle tričko! Nejradši bych si ho vzala k legínám nebo krátkým kraťasům...:) Mám ráda tyhle volný trika a galaxy style. Teda zatím nic galaxy nemám...Ale snad se to časem změní. :D
Co vy? Máte rádi galaxy style? Asi se s tím tady na blogu budu chvilku zabývat,.. :)

Co byste dělali kdyby vám zbýval poslední den?

13. srpna 2013 v 22:50 | Dreamer |  Téma týdne
Docela morbidní myšlenka ne? Ale přemýšleli jste někdy o tom? Nevím co přesně bych udělala. Za jeden den nestihnete všechno, co jste si v životě naplánovali. Jako třeba navštívit Austrálii, vystudovat vysokou, napsat knihu...Museli byste se uskromnit na něco malého, co můžete uděla hned teď a tady. Možná bych se chovala jako by to byl normální den. Třeba bych jen celý den byla ve stresu a dívala se na hodinky a počítala kolik hodin života mi zbývá. Asi bych se neloučila. Nechtěla bych poslední den strávit v slzách.
Nikdy nevíte, který den bude váš poslední, a proto (vím bude to znít otřepaně) žijte každý den, jako by byl měl být poslední. Neseďte jen tak u počítače, nedívejte se celý den na televizi, nelitujte se a prostě žijte! Nedívejte se co si myslí ostatní, je to VÁŠ život. Buďte sobci. Dělejte to, co si myslíte, že je správné podle vás a ne podle ostatních! A když něco uděláte špatně, nevadí. Chybama se člověk učí.
Smutné je, že tohle všechno si každý uvědomí, až když je pozdě.