Kdybych byla bezdomovcem

29. srpna 2013 v 20:42 | UkDreamer |  Téma týdne
Když jsem uviděla tohle téma týdne první věc, co mě napadla byla reality show vyvolení. Zrovna dneska jsem přemýšlela, že kdybych byla bezdomovec asi bych se tam přihlásila. Nechci nijak urážet lidi, co se tam přihlásili, ale kdo by se chtěl nechat zavřít do vily s úplně neznámýma lidma? Jsem introvert, já bych se hrozně bála, že mě kolektiv nepříjme a že tam budu odstrčená. A navíc kompletně bez soukromí. Upřímně, snad bych se bála i sprchovat. Docela obdivuju ty co se tam přihlásili a užívají si to tam. :)

Abych nepsala jen o reality show....:)

Můj názor na bezdomovce. Mám je litovat? Nebo jim nadávat, že si za to můžou samy? Mám jim hodit dvacku do klobouku, když je vidím válet se na zemi s otevřenýma dlaněma? Nechápu bezdomovce. Jsem z toho zmatená. Jsou všichni stejní? Je to jejich rozhodnutí nebo je k tomu dohnaly okolnosti?
Kdybych se já rozhodla jít na ulici, tak bych musela být hodně zoufalá, v depresi, neměla bych se na koho obrátit...Kdybych neměla naprosto nic, žádnou radost ze života a nevěděla bych co dál. Třeba bych našla v bezdomovecké komunitě kamarády a nový smysl života. Kdo ví, jak to funguje mezi bezdomovci.
Kdyby mě z domu vyhnaly například finanční problémy tak bych si to hrozně vyčítala, že jsem nebyla chytřejší a všechno jsem utratila.

Nevím, co bych dělala, kdybych byla bezdmovec. Dal by mi někdo práci? Byla bych schopná se sama postavit na nohy?

Nemyslím, že bych měla bezdomovce soudit a házet do jednoho pytle. Kdo ví, jak budeme žít za několik let my.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | E-mail | Web | 29. srpna 2013 v 21:42 | Reagovat

Asi tak, do té vily bych asi nevlezla..
Ten obrázek matky s dítětem je strašně emocionálně nabitý, chce se mi z toho brečet... A jinak pěkný článek. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama