Prosinec 2013

Tetování...

6. prosince 2013 v 18:13 Things I want to do
Moje 18 narozeniny se blíží a já bych ráda udělala něco, co jsem před 18 bez souhlasu rodičů nemohla.
Chtěla bych, aby moje tetování něco znamenalo. Líbil by se mi nějaký citát a k tomu nějaký obrázek. Určitě bych si asi nenechala natetovat přes záda asijského draka nebo třeba kolíbříka na celé rameno. Chci něco malého, vkusného a něco co by mi nevadilo mít na těle celý život.

A za další, otec mě bere jako malou holčičku a jedná se mnou tak a navíc nesnáší tetování. Třeba mu touhle cestou dojde, že už nejsem malá.

Jak by se měla jmenovat moje knížka?

6. prosince 2013 v 16:58 Project Y
Konečně jsem se dokopala k psaní svojí knížky. Baví mě to, ale nechci do psaní nutit. Kdo ví, třeba tu knížku nikdy nevydám. :D
Začala jsem když mi bylo 14 a pokračuje to už skoro 4 roky. Už několikrát jsem změnila hlavní téma, ale teď už se mi v hlavě rýsuje konečný příběh.
Pořád ale přemýšlím o názvu....:)

Melissa Pearcová žije na první pohled dokonalý život, je krásná, chytrá, oblíbená a má za přítele školní hvězdu, basketbalistu Taylora. Všichni její spolužáci si myslí, že žije v luxusním hotelu a že tam její otec Tim Pearc pracuje jako manažer. Všem tvrdí, že matka vlastní síť moderních butiků a ona sama se účastní spousty módních přehlídek. Skutečnost je ale jiná. Pearcovi sice žijí v luxusním hotelu, ale Tim tam dělá recepčního a Nina kosmetičku. Pearocvi mají spoustu tajemství.
Ve slunném Charlestonu žije Destiny, sedmnáctiletá malířka, která se stále snaží najít sama ne vždy úplně správnou cestou.
Proč se Tim snaží Destiny najít? Proč si Destiina rodina nepřeje, aby se s Timem setkala? Co se stane až všechna tajemství vyjdou na povrch?

Jaký název Vás napadá? Hlasujte v anketě a nebo piště do kometářů! :) Prosím napište upřímně jestli byste si po takovém "traileru" přečetli mojí knihu?

Úvod

5. prosince 2013 v 14:02 Project Y
Vážení čtenáři,
byla bych moc ráda, kdyby jste pozorně četli, co píšu a napsali mi do komentářů upřímně, co si myslíte. Bud ráda za cokoliv podnětného! :) Psaní mě baví a ráda bych vydala knihu. :) Tady máte úvod k mojí knížce. Doufám, že se Vám bude líbit. Postupně toho přidám víc.

Jsem jediná, kdo se rozhoduje špatně?

5. prosince 2013 v 13:51 Dremer
Jsme jediná kdo má pocit, že se pořád rozhoduje špatně?

Právě jsem odmítla jet na rok do zahraničí. Do Ameriky. Ještě před rokem touhle dobou bych neváhala a jela bych, ale teď když jsem se měla rozdhodnout jsem couvla. Nevím ani pořádně proč. Prostě jsem měla pocit, že to není nic pro mě. Rok bych žila jinde, zvykala bych si na nový život, potkala nové lidi....Ale co potom za ten rok? Vrátila bych se sem a co? Všichni které jsem potkala v zahraničí by zůstali daleko ode mě a já bych si zase zvykala na to, že jsem tady. A navíc bych musela dělat postupové zkoušky z celého školního roku a hrozilo by, že bych opakovala...
Neříkám, že nechci odjet, jen chci, aby to bylo podle mě. Chci vyjet po maturitě, třeba studovat vysokou nebo dělat au-pair a když se mi tam bude líbit, tak bych tam i zůstala. :) Prostě aby to bylo volnější, než jet s nějakou organizací, která vám říka co máte a nemáte dělat a musíte jí hlásit snad každý pohyb, co uděláte.
Bojím se, toho že budu litovat a že si budu po čase vyčítat, že jsem nejela. Co myslíte vy? Rozhodla jsem se špatně?


Konečně pohoda?

5. prosince 2013 v 13:15 Téma týdne
Zase začíná období Adventu...Jako každý rok touhle dobou začíná to samé šílenství. Věnec, adventní kalendář, nakupování dárků a hlavně to se že se blíží Vánoce. Svátky lásky a pohody. Je tomu, ale opravdu tak?
Nákupní horečka, otázka co komu koupit, "slevy" kam se podíváte, od října vánoční výdoba a koledy, pořád ta samá reklama na kofolu a kolu (nechci tím říct, že bych je neměla ráda, ale pouštět je před adventem?), všude hromada lidí....Krutá realita adventu?
Upřímně, miluju Vánoce a Štědrý den. Miluju nakupování dárků a to že máme konečně volno. :)
Říkám si, že Vánoce už nějak pomalu ztrácí na kvalitě... Možná je to tím, že jsem starší.